Nemá zmysel sa naťahovať. Rozhodnutie o dodávateľovi tarifného a informačného systému padlo v roku 2002. A také rozhodnutie sa robí na dlhé obdobie, technicky nie je veľmi praktické skákať od jedného dodávateľa k druhému.
Keď si uvedomím, v akej pozícii bola v roku 2002 SAD Nitra a aká situácia bola na trhu, aj dnes mi vychádza, že R&G bolo jednoznačne správnou voľbou (samotné R&G bolo už overené v Žiline a Prešove, BUSE niekoľkokrát drahšie bez nejakých funkčných vymožeností navyše, EMtest prakticky ešte nepoužiteľný).
Keď si uvedomím, v akej pozícii bola v roku 2002 SAD Nitra a aká situácia bola na trhu, aj dnes mi vychádza, že R&G bolo jednoznačne správnou voľbou (samotné R&G bolo už overené v Žiline a Prešove, BUSE niekoľkokrát drahšie bez nejakých funkčných vymožeností navyše, EMtest prakticky ešte nepoužiteľný).

Cize tabulky (v tomto pripade transparenty) su skor dezinformaciou. Aj ked aspon tu linku to ma..
Tootti
Neni to v Nitre take zle ako tu mlatis v jednom kuse dokolo, napr. tvoje staznosti o neoznaceni 21tky: chod sa postazovat vodicovi preco to tam nedal , jednoducho mu dohovor, konecnu ma na žel.stanici, snad da na teba a bude to oznacovane podla tvojich predstav. ?
zober si napr. Trnavu tak tom dlhe roky neoznačovali vzadu ani na boku, to ešte na boku ani teraz neoznačujú. Zopár výnimiek sa našlo, ale aj tak nemajú na Nitru.