Reply on: miso123 #8518:
Už sa Ťa to pýtali viacerí a viackrát, tak sa spýtam ešte raz aj ja: Radšej by som bol, keby namiesto 50% vozového parku s R&G tabuľami sme mali 15% s BUSE? Bolo by to lepšie?A čo sa týka kvality... veľmi často sa pohybujem v mestách, kde majú transparenty BUSE aj v mestách, kde majú R&G, čím mám možnosť porovnávať. Možno sa niekto bude čudovať, ale ja jednoducho NEROZUMIEM, v čom je akože BUSE kvalitnejšie. Vysvetlite mi niekto, čím by bola nitrianska MHD lepšia, keby na nás namiesto R&G svietilo BUSE. To som zvedavý na tie argumenty...

Cize tabulky (v tomto pripade transparenty) su skor dezinformaciou. Aj ked aspon tu linku to ma..
Tootti
Neni to v Nitre take zle ako tu mlatis v jednom kuse dokolo, napr. tvoje staznosti o neoznaceni 21tky: chod sa postazovat vodicovi preco to tam nedal , jednoducho mu dohovor, konecnu ma na žel.stanici, snad da na teba a bude to oznacovane podla tvojich predstav. ?
zober si napr. Trnavu tak tom dlhe roky neoznačovali vzadu ani na boku, to ešte na boku ani teraz neoznačujú. Zopár výnimiek sa našlo, ale aj tak nemajú na Nitru.