M: Uznávať stredoškolské preukazy sa nie je jednoduché, nakoľko je ich spústa a navyše každý iný. Vysokoškolské ISIC preukazy sú o niečom inom, tam je hneď jasné, že je to to a to, na čie meno je a dokedy platí. Aj preto od toho, kto platný VŠ ISIC má, našu preukážku už nevyžadujeme.
M
Ad. #8379: Nie je mi potom jasné, aké témy na diskusiu sú tu vhodné, bo otázky, ktoré som položil aj ja, myslím že aj k téme som nedostal doteraz odpoveď.
Napr. #8331 , #8168 a i.
Ad. #8427: Myslel som, že bývaš v Nitre, bo to vie a je to vylepené všade. Ale o.k., tu je link: nitra.ocgaleria.sk .
Inak to je ťažká logika nasadiť v SOBOTU/NEDEĽU namiesto sólo o niečo kapacitnejší sor bus, však? Najmä na linku L30, ktorá spája Klokočinu aj Chrenovú, hmmm.
Chváliť sa nátermi cudzích dopravných podnikov, tak to pre Nitru ako okresné a krajské mesto nie je žiadna sláva.
V súvislosti s tabuľami, tak to dúfam, že čoskoro to bude už o.k., bo včera a aj pondelok opäť bez zadnej tabule.
Mimochodom, kto prelepoval tie čísla na Akademickej, myslím L16 a L19? Bo dotyčný nepochopil, že ja som nehovoril o prelepení ale prilepení.Totiž dotyčný prelepil L16 L19-kou.
Plánuje sa v budúcnosti RACIONALIZÁCIA turnusov - vozidiel. Tzn. že napr. L11 nebude chodiť kapacitnejší sorbus ale výhradne sólo a ten sorbus na viac vyťaženejšiu linku a pod.
Mimochodom, včera som bol svedkom, ako vodič napriek plného busu nezastavil na Chrenovej-Gorazdová.