Reakcia na: Dušan #8365:
No ja viem preco to tak je, ale toto povazujem to za najvhodnejsie riesenie... ak mas lepsie, predloz
Odomykanie a zamykanie zamku sa mi nezda lepsie
ale to je len moj nazor.
Odomykanie a zamykanie zamku sa mi nezda lepsie
ale to je len moj nazor.
Vladimír
Re #8353 SiTy: Skôr ako veriť tomu, že vodiči sú leniví otáčať tabuľky, som náchylný veriť tomu, že niektorí cestujúci sú neleniví ich zámerne otáčať.
Re #8354 Dušan: Beriem, ale dohodnime sa tak, že situácia sa vyrieši, keď tam L19 zastavovať začne.