Reakcia na: SiTy #8300:
Spoj L22 o 8.27 z Nitrianskych strojární vykonáva vozidlo z L14, ktorá tam končí rannú časť pracovnej zmeny a potrebuje sa presunúť do garáže. Jednou možnosťou je prehnať ho z Krškán do garáže naprázdno ako odstavný režijný spoj alebo ho pustiť s číslom 22 po trase do garáže, nech je aspoň trochu užitočný.S tým čo dnes robí, má ranný diel pracovnej zmeny tohto turnusu hodiny jazdy 3:20. Najneskôr po štyroch hodinách musí prestať jazdiť alebo si vyčerpať prestávku v trvaní 30 minút. Ak by mal ísť kamkoľvek ďalej, povedzme na tú L2, nestíha to v zákonnom limite.
Z akého dôvodu je L2 o 8.58 od Okresného úradu plná? Kto ju preplňuje? Pracovníci nejakej firmy, študenti alebo náhodní cestujúci? Pozriem sa na to a buď tam dáme posilu alebo sa to dorieši až tými kĺbmi na L2.
SiTy
L34 jazdi plna ale na L22 nikto nechodi ,jazdi uplne prazdna a obe linky idu po SAD, nemohol by radsej ten spoj z odchodom 8.27 z NS vykonavat L14 po Okresny Urad a odtial ist ako vypomoc L2 kedze L2 z odchodom 8.58 jazdi uplne prepchata...