Diskusné fórum › Všeobecná diskusia

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: Vladimír #8303:
tak potom uz neni problem dat na L2 aj klbak?resp.kedy bude uz dany klbak na L2 oficialne?stale ked chodim v spicke rano okolo obeda a pooobede od tej druhej do piatej -siestej navecer chodi stale preplnena.sami studenti a pracujuci s furt sa tam tlcime jak haringy.riesi sa to alebo sa to ponecha takto nadalej?
Reakcia na: SiTy #8299:

ZA mala iba 12???? Aby NR mala o korunu menej, tak to neprežijeme! Jasné bude zo 16 na 20 SK. A potom čau čau MHD:o)
Reakcia na: Tootti #8301:
Hľadaj na L21 a 27.
Reakcia na: SiTy #8300:
Spoj L22 o 8.27 z Nitrianskych strojární vykonáva vozidlo z L14, ktorá tam končí rannú časť pracovnej zmeny a potrebuje sa presunúť do garáže. Jednou možnosťou je prehnať ho z Krškán do garáže naprázdno ako odstavný režijný spoj alebo ho pustiť s číslom 22 po trase do garáže, nech je aspoň trochu užitočný.

S tým čo dnes robí, má ranný diel pracovnej zmeny tohto turnusu hodiny jazdy 3:20. Najneskôr po štyroch hodinách musí prestať jazdiť alebo si vyčerpať prestávku v trvaní 30 minút. Ak by mal ísť kamkoľvek ďalej, povedzme na tú L2, nestíha to v zákonnom limite.

Z akého dôvodu je L2 o 8.58 od Okresného úradu plná? Kto ju preplňuje? Pracovníci nejakej firmy, študenti alebo náhodní cestujúci? Pozriem sa na to a buď tam dáme posilu alebo sa to dorieši až tými kĺbmi na L2.
Tootti ja videl dnes total cervenu klbovu karosu na L21
TBP 01-78 je už vonku, ak ano , tak na akej linke?
8.27 ide z NS L22 a v tom istom case ide aj L34 ...
L34 jazdi plna ale na L22 nikto nechodi ,jazdi uplne prazdna a obe linky idu po SAD, nemohol by radsej ten spoj z odchodom 8.27 z NS vykonavat L14 po Okresny Urad a odtial ist ako vypomoc L2 kedze L2 z odchodom 8.58 jazdi uplne prepchata...
v ZA chcu zdrazit cestovne z 12sk na 17sk ? caka zdrazovanie aj NR?
Reakcia na: Zuzka07 #8290:
tak pri cestovanim MHD treba aj nejake vzruso... ?
Reakcia na: 810zssk #8296:
Ja nejdem cez Operu Mini - už som to raz vysvetľoval.
Reakcia na: S499.1023 #8295:
Mne osobne Opera Mini ma problem nahodit spravne cislo prispevku ked reagujem normalne kliknutim na Re: - niekedy to hodi hovadinu..
Reakcia na: Dušan #8294:
S499.1023 odpovedá ako kedy. Keď sem leziem z mobilu cez Operu, tak si nemôžem pootvárať n okien a potom ich nakopírovať do jednoho, takže vtedy je to po jednom.
Reakcia na: 810zssk #8292:
Máš pravdu, na to som nepomyslel, napríklad aj Vladimír to tak robí. Ale taký S499.1023 odpovedá každému v samostatnom príspevku ?
Reakcia na: Zuzka07 #8290:
Tak bud napis vec celu, alebo nepis nic.. dik.
Reakcia na: Dušan #8278:
Akurat ze vela ludia dava do jedneho prispevku reakciu na viac ludi..
Reakcia na: Zuzka07 #8290:
Mne sa už tiež stalo, že vodič MHD NR šiel, keď na semafore svietila červená a vôbec mu to neprekážalo, hoci už dieťa v škôlke ovláda toto základné pravidlo cestnej premávky ?
Reakcia na: Tootti #8287:
Si zvedavy, co? Mozno (fakt iba mozno) ho "nabonzujem" niektoremu jeho kolegovi. Takto verejne - na internete - zatial nie, az ked to spravi viackrat...
Ja sice teraz nejazdim aktivne, (vodicak mam uz nejaky ten rocik) napriek tomu nieco z pravidiel cestnej premavky viem, ale ...
Reakcia na: Vladimír #8288:
A dala by sa povedzme čipová karta žilinskej mhd dobiť kreditom nitranskej mhd? Či to už predbieham dobu?
Reakcia na: Tootti #8286:
Podľa všetkého áno.

Btw. TBP 01-78 dnes ešte nehľadajte, pôjde až zajtra, od rána.
Reakcia na: Zuzka07 #8282:
A co sa ti prihodilo?

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu
Dátum a čas príspevkov

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.