Až na jednu vec, ZŤP: EZČK a preukaz ZŤP, vysokoškolák: ISIC=EZČK.
Ad ZŤP: Ja nemám namysli, aby teraz všetci boli povinní si dať spraviť kmeňovú kartu, ale aby to bol len doplnok, kto bude chcieť, napríklad pre tých, čo využívajú EZČK v MAD a MMD.Napríklad, v prímestskej doprave EZČK motivujete platiť čoraz viac EZČK atď....čo taký ZŤP? To ZŤP, ktorý napríklad využíva služby MAD a MMD (napríklad z dediny Vinodol s prestupom na Ďurčanského smer Zobor), tak v MAD bez problémov ale v MMD bude žobrať cez preukaz.Ako pochop, že ide o zjednodušenie.Kedysi bol preukaz využiteľný viac, no dnes je len pre MAD, takže keďže na karte mám údaje o ZŤP, načo mám nosiť zo sebou ZŤP.V Žiline to mám nalepené na ČK a je to pohodlnejšie.A nechcem to zadarmo...
Re #8195 810zssk: ISIC slovenskej univerzity s jasne vyznačeným termínom platnosti. Pokiaľ viem, každá slovenská univerzita má ISIC čipový.
Re #8186, #8188, #8191, #8194, #8198, #8199, #8200, #8201 Linka25: Znova začínaš zahlcovať fórum nezmyselnými príspevkami? Som síce obdarený pomerne silnou dávkou trpezlivosti, ale byť tu webmasterom, asi by som už siahol po zablokovaní prístupu.
No skoro. Cize sup sup sa nieco naucit o mestskej HROMADNEJ doprave aby si zistila ze 10 ludi za den na jednej linke je ekonomicky a dopravny nezmysel ktory mozu dotovat iba bohate mesto co Nitra nie je.
Poviem to asi za vsetkych ale, to je tvoj problem cize nas s tym nezatazuj.
Zmeniť zobrazenie
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
Oki
P.S.: Ked niekdo povie system odvsadial vsade, neznamena to od kazdeho domu ku kazdemu.