Diskusné fórum › Všeobecná diskusia

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: Vladimír #8202:

Ako si to dosiahol 8-krát za sebou? Lebo mne to nejde, neviem to ?
Reakcia na: Vladimír #8185:
Až na jednu vec, ZŤP: EZČK a preukaz ZŤP, vysokoškolák: ISIC=EZČK.

Ad ZŤP: Ja nemám namysli, aby teraz všetci boli povinní si dať spraviť kmeňovú kartu, ale aby to bol len doplnok, kto bude chcieť, napríklad pre tých, čo využívajú EZČK v MAD a MMD.Napríklad, v prímestskej doprave EZČK motivujete platiť čoraz viac EZČK atď....čo taký ZŤP? To ZŤP, ktorý napríklad využíva služby MAD a MMD (napríklad z dediny Vinodol s prestupom na Ďurčanského smer Zobor), tak v MAD bez problémov ale v MMD bude žobrať cez preukaz.Ako pochop, že ide o zjednodušenie.Kedysi bol preukaz využiteľný viac, no dnes je len pre MAD, takže keďže na karte mám údaje o ZŤP, načo mám nosiť zo sebou ZŤP.V Žiline to mám nalepené na ČK a je to pohodlnejšie.A nechcem to zadarmo...
Reakcia na: Vladimír #8202:

Až 8 ich bolo nezmyselných???No ale žiaľ, nemôžeš ❤
Oki,tebe akoze o co ide? Pytal som sa teba nieco?
Reakcia na: SiTy #8190:
Pracuje sa na tom, cca do 1 mesiaca.

Re #8195 810zssk: ISIC slovenskej univerzity s jasne vyznačeným termínom platnosti. Pokiaľ viem, každá slovenská univerzita má ISIC čipový.

Re #8186, #8188, #8191, #8194, #8198, #8199, #8200, #8201 Linka25: Znova začínaš zahlcovať fórum nezmyselnými príspevkami? Som síce obdarený pomerne silnou dávkou trpezlivosti, ale byť tu webmasterom, asi by som už siahol po zablokovaní prístupu.
Takže ešte raz pre istotu. Nič nebude z priamej linky Wilson-Hypertesco? Lebo dnes sa to už nebudem pýtať ?
Reakcia na: 810zssk #8195:

Ale čípky sú už zastaralé, to si nevedel?
Reakcia na: Oki #8197:

V Nitre žijú takí ľudia, že aj pre 10-tich musí byť zabezpečené všetko. Proste sme nároční a bohatí nám to zabezpečia ?
Reakcia na: 810zssk #8196:

Áno, tak u nás budú snehové gule padať, predsa sme severnejšie...
Reakcia na: Linka25 #8194:
No skoro. Cize sup sup sa nieco naucit o mestskej HROMADNEJ doprave aby si zistila ze 10 ludi za den na jednej linke je ekonomicky a dopravny nezmysel ktory mozu dotovat iba bohate mesto co Nitra nie je.
Reakcia na: Linka25 #8186:
V Bratislave snezi, takze asi bude aj u vas 😛 Domov sa dostanes MHD, alebo IAD, je to na tebe.
Reakcia na: Vladimír #8185:
Uzna mi vodic MHD aj necipovy ISIC, alebo len s cipom?
Reakcia na: Oki #8192:

MHD znamená - Musím Hneď Domov! Takže malo by to byť od každého domu ku každému ?
Reakcia na: SiTy #8189:

TySi, ale natvrdlý akosi
Reakcia na: SiTy #8189:
OK posledny pokus. Vies co znamena skratka MHD. ?

P.S.: Ked niekdo povie system odvsadial vsade, neznamena to od kazdeho domu ku kazdemu.
Reakcia na: SiTy #8189:

Nebavýýý ale musýýým. Však neriešenia môžu za moju trápnosť...
Vladimir kedy uz budu nove tabulku a oznacene vsetky linky tak ako maju byt?
Linka25 teba to este stale bavy sa pozri jak si trapna...
Reakcia na: Oki #8184:

Že ja ho nevidím...ako to môžeš povedať ak Wilson a Hypertesco nie je spojené:o)
Reakcia na: Linka25 #8186:
Poviem to asi za vsetkych ale, to je tvoj problem cize nas s tym nezatazuj.

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu
Dátum a čas príspevkov

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.