Reakcia na: Linka25 #8159:
Neprotirec si, raz ste centrum mesta a raz okraj. Laskavo sa rozhodni. A kadial by si chcela viest ten obchvat, ci radcej nikadial, neh to vsetko ide ako teraz cez mesto ?
Cize treba vymysliet nieco ine ?
Linka25
Trvalú trasu? Ja viem o tom, že rodinným domom oproti kasárňam hneď pri Priemyselnej ul., väzmú asi 1/4 zo záhrad. Tam budú stáť asi podporné piliere. Čiže celá Priemyselná ulica bude jedno veľké stavenisko. Mne to vadí ešte viac ako komukoľvek inému, lebo diaľnica mohla viesť aj inde a nie narušiť kľudný okraj Nitry, zlikvidovať tam firmy a nad hlavami tam bývajúcich ľudí počuť hukot a dýchať ešte väčší smog ako v centre.
A ja mám vždy unikátne riešenia, ale na ne treba treba odvahu a chtenie kompetentnej mužskej časti osadenstva.