Reakcia na: Linka25 #8159:
Neprotirec si, raz ste centrum mesta a raz okraj. Laskavo sa rozhodni. A kadial by si chcela viest ten obchvat, ci radcej nikadial, neh to vsetko ide ako teraz cez mesto ?
Cize treba vymysliet nieco ine ?
Vladimír
1. Neviem o tom, že by sa po výstavbe južného obchvatu mesta nedalo autobusom prejsť v smere Stračia - Priemyselná - Novozámocká. A zrejme to asi "nevie" ani odbor dopravy na MsÚ, keď tadeto navrhol viesť trvalú trasu L25.
2. Ak kritizuješ vedenie trasy L25 pod Kalváriou, istotne máš v rukáve lepšie riešenie, ktoré ponúkneš nám alebo priamo MsÚ. Alebo sa mýlim?