Pre Linku25: Wilsonovo nábr. nie je jediná časť mesta , ktorá nemá spojenie s oblasťou hypertesca. Takéto spojenie nemá ani Zobor ( s výnimkou 3 odstavných spojov L25 za deň) a ani Čermáň a tiež tam žije dosť ľudí i starších. A čo majú povedať taký Lukov dvor a Párovské Háje, mestské časti Nitry? Tie nemajú dokonca cez víkend vôbec žiadne spojenie s mestom a nevyskakujú toľko. ?
V každom prípade s požiadavkou na priame spojenie Wilsonovho nábr. s okolím Hypertesca sa je podľa mňa treba obrátiť najlepšie na poslanca za túto časť, aby to prípadne posunul ďalej.
V každom prípade s požiadavkou na priame spojenie Wilsonovho nábr. s okolím Hypertesca sa je podľa mňa treba obrátiť najlepšie na poslanca za túto časť, aby to prípadne posunul ďalej.
Linka25
Súhlasím, ak už tadiaľ jazdí. Linka25 má dobré spojenie so Zoborom. Tu ale išlo o to, že Wilsonovo nábr. nemá žiadne spojenie s Hypertescom a následne s Klokočinou.