Diskusné fórum › Všeobecná diskusia

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Pre Linku25: Wilsonovo nábr. nie je jediná časť mesta , ktorá nemá spojenie s oblasťou hypertesca. Takéto spojenie nemá ani Zobor ( s výnimkou 3 odstavných spojov L25 za deň) a ani Čermáň a tiež tam žije dosť ľudí i starších. A čo majú povedať taký Lukov dvor a Párovské Háje, mestské časti Nitry? Tie nemajú dokonca cez víkend vôbec žiadne spojenie s mestom a nevyskakujú toľko. ?
V každom prípade s požiadavkou na priame spojenie Wilsonovho nábr. s okolím Hypertesca sa je podľa mňa treba obrátiť najlepšie na poslanca za túto časť, aby to prípadne posunul ďalej.
Reakcia na: SiTy #6884:

Práveže nijaký prijateľný režim liniek nebol ešte z Wilsonovho nábr., takže konečne by sa patrilo to sfunkčniťaj tam. A nie zvykať si na ešte horšie pomery ako sú. Ty ale dopraješ dôchodcom, počkaj, raz budeš aj ty starý....
Linka25 neboj zvykli by si ako na zmenu rezimu,a kf uz ide o dochodcov tak ja by bol zato aby v case spicky platili plne cestovne pretoze pracujucich len zdrzuju z tym ze si kupuju listok za 2sk
Reakcia na: SiTy #6881:

A starším ľuďdom prestupovanie vadí a práve prechod cez celú križovatku k ďaľšej zástavke smerom na Klokočinu je z časového a finančného hľadiska blbé. Inak ešte som nepočula, že niekomu vyhovuje stále prestupovanie a aj stále vyhadzovanie peňazí zaň. Všetci väčšinou sú za priame linky a nie za prestupy ako napr. kdesi do dediny v okrese Humenné.
Reakcia na: SiTy #6881:

Nejde o obchod ako taký, ale ako o spojenie s lokaliotu Hypertesco a Klokočina. Ja pracujem pri Hypertescu a ani doň nezájdem....
Linka 25,pochop ze 25ka ma dobru trasu a niet tam co menit ved to iste co je v hypertescu je aj v OD Tesco. A keby to bolo namne tak ja by bol za kratsie trasy a prestup..mne nevadi prestup ak je naväznost..
Reakcia na: Papyr #6801:
RG čítačka akoby vypadla z oka (a možnože aj z niečoho iného) starej EMtesťáckej čítačke, ale nie je to to isté... ale ani v PO to už neplatí, majú nové čítačky, ako aj BA, či KE...
Reakcia na: XX #6834:
všetky systémy kdekoľvek vo svete (s ktorými som prišiel do styku) ti ukazujú časové lístky a platnosť podľa toho, koľko informácií vedia zobraziť, ale vždy zobrazujú najrpv informáciu o aktuálne platnom časovom lístku. Pokiaľ sa to na displej zmestí alebo má zariadenie ovládacie tlačidlá na prehliadanie aj ostatných blokov na čipovej karte, je možné si pozrieť napr. staré neplatné časové lístky alebo nové, ktorých platnosť ešte nezačala.... pokiaľ platnosť starého skončila a nového nezačala, štandardom je, že dostaneš informáciu, že aktuálne nemáš platné nič (ako ja v anglicku a potom som cvakal z elektronickej peňaženky dokonca až do mínusu)....
Reakcia na: Linka25 #6876:
OPRAVA: Wilsonova nábrežie nemá žiadne BEZPRESTUPOVÉ sopjenie s Hypertescom a Klokočinou.
Reakcia na: Linka25 #6874:
Nevyriešené. Reagovať na teba budem z prostého dôvodu - BOJ S BLBOSŤOU SE NEDÁ VYHRAŤ ALE NESMIE SA VZDÁVAŤ.
Reakcia na: SiTy #6875:

Súhlasím, ak už tadiaľ jazdí. Linka25 má dobré spojenie so Zoborom. Tu ale išlo o to, že Wilsonovo nábr. nemá žiadne spojenie s Hypertescom a následne s Klokočinou.
Nechapem co tu furt omielate linku 25,podla mna ma dobru trasu len by som este pridal zastavku rasc.Priemyselna
Reakcia na: S499.1023 #6873:

Čušať nebudem a ty na mňa nereaguj! Vyriešené
Reakcia na: Linka25 #6871:
Uisťujem sa, že to všetko viem. Z Wilsonovho nábrežia jazdia denne aspoň stovky dôchodcov do hypertesca?
Prestupovanie na hrane ti tu bolo vysvetľované, bez úspechu.
Ale obávam sa, že s tebou je diskutovať zbytočné, keďže ty vedieš monológ a podnety zvonka neprijímaš. Nie si dcéra Rainmana?
Čušať budem, až zmĺkneš ty.
Reakcia na: 810zssk #6866:

Keby si mal mozog v hlave namiesto otrúb, tak by si neútočil osobne, akú mám obmedzenú kapacitu pamäte, ale skôr sa logicky zameral na zlepšenie návrhu označovania nepravidelnych linie pre MHD. Ale bez rozumu sa to nedá. Iba bera uč sa všetko dané ako opica a mozog nepoužívaj na myslenie.
Reakcia na: S499.1023 #6859:

Keby si čítal spätne všetko a pri tom aj trochu rozmýšľal, tak otázku, či neviem prestúpiť by si nedal. Prestupovanie je tak po všetkých stránkach výhodné z tej štvrte, že až, až. Ale Tebe to nemienim vysvetľovať. Iba toľko, spýtaj sa starých ľudí, či nevedia prestúpiť. Nečítaš a nemáš ani poňatia o komplikovanosti, zdĺhavosti a časovej náročnosti využívania MHD z Wilsonovho nábr., tak aspoň čuš!
Reakcia na: SiTy #6868:
Nie, niektori ludia iba necitaju toto forum kazdodenne, ale iba raz za tyzden a potom hromadne reaguju na vsetko, co za ten tyzden prispelo.

Mimochodom, kompetentni sa v Nitre MHD VOZIA, to ti mozem garantovat.
Reakcia na: B@rdi #6861:
Čo prosím?
S499.1023:Vlado má Bugatti?A že sa nepochválil ?
Ako vidim niektory ludia si toto forum mylia z chatom...
Reakcia na: S499.1023 #6862:
Opravim ta, druhy, uz raz si bol spokojny na BA fore ? nie ze by ma to trapilo 😃

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu
Dátum a čas príspevkov

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.