V prípade prerušenej platnosti by sa ukazoval ten bližší dátum ale to, čo popisuje XX je vlastne predĺženie platnosti mesačníka, takže tam by to mohlo ukazovať ten finálny termín.
NEVIEŠ PRESTÚPIŤ? Ak nemáš nohy, žiadaj na meste o príspevok na sociálne taxi! Ma irituje, že takáto samica tura domáceho tu bude vykladať, že kto si kúpi mesačník, je lenivý, zatiaľ čo ona potrebuje pre svoju cestu dvakrát mesačne do Hypertesca PRIAMY spoj.
1) Myslím, že pred pár rokmi sa linky menili pomerne zásadne.
2) A prečíslovať načo? Len tak, pre dobrý pocit? Nebudeš ty náhodou schotousch tzv. samoúčelný?
Ked sa tu uz bavime o cislovani tak najskor by sa mali dat vyrobit nove tabulky lebo jak desne je tabulkami oznacena MHD v krajskom meste,je az neuveritelne. Jasne kompetentny to neriesia lebo sa nevozia v MHD. Podla mna by MHD mala mat jednotnu farbu tabuliek a autobus by mal byt oznaceny v predu z boku a zo zadu ,len ze v Nitre by sa asi musel stat zazrak aby to tak bolo,ze?
A mne sa to "stovkové" číslovanie páči. Rovnako ako aj x-ové, či napr. 94. Ja som tu už dávnejšie navrhoval, aby spoje, ktoré majú mierne odlišnú trasu ako bežne boli dodatočne označené napr.nejakým písmenom, ale zároveň aby bolo jasné, že ku ktorej linkem patria. Vtedy to tu bolo zmietnuté zo stola. A dnes je to odrazu bežná vec. ?
Linka 122 je v podstate expresná linka,preto je vyňatá z bežného radu číslovania.Aj predtým boli podobné linky,napr.132,ešte dávnejšie aj 124,114 a tak.Asi preto.
Zmeniť zobrazenie
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
S499.1023