Reakcia na: M #6643:
Podľa skúseností z minulých rokov posiláky netreba. Ľudí je máličko. Dnes ráno som sa trochu prevážal a prádzno prádzno prázdno je...Klbáky sú, objavujú sa na vybraných alebo všetkých spojoch liniek č. 6, 12, 24, 27, 34.
Vladimír
Re #6624 miso123: DON nepíše o L2 ako takej, ale o jednom jej konkrétnom spoji.
Re #6625 miso123: Nuž, Žilina chodila zadarmo jeden deň minulý rok a jeden deň tento rok. My sme minulý rok chodili zadarmo až dva dni, tento rok ani jeden. Takže 1:1 ?
Re #6626 Tootti: Okrem nových kĺbových vozov by mali byť ešte nejaké výpomoce, hovorilo sa aj o B 941. Uvidíme...
Re #6628 Valec: Óóóó... Nem vedel som...