Nitrianska MHD je totalne na p... clovek aby cakal na bus pomaly hodinu!!!Pan Vitek co vy nato??? ? ? ? spite dalej...
aj ked ja som bol v tom viac-menej nevinne. ? GO-cku spominala Z, ja som ju len zhodnotil teda ?
eM