TeBeCe: Mal by si asi-mohol doplniť CP L19 o spoj jazdiaci od Gorazdovej po žel.stanicu po 17h v prac. dňoch..(Ak má byť korektný CP)
Vladimír: Posledné 3 staršie klbáky sú už definitívne odkúpené pre nás, alebo sú dlhodobo zapožičané?Pretože sú uvádzané v evidencii ako osvojené.To by znamenalo + spomedzi kĺbových busov (i keď nepostačujúcich).
Inak nefunguje presmerovanie linku sadnr.sk, neviete čo s tým je?
Vladimír: Posledné 3 staršie klbáky sú už definitívne odkúpené pre nás, alebo sú dlhodobo zapožičané?Pretože sú uvádzané v evidencii ako osvojené.To by znamenalo + spomedzi kĺbových busov (i keď nepostačujúcich).
Inak nefunguje presmerovanie linku sadnr.sk, neviete čo s tým je?
irizar