Reakcia na: M #5876:
Prihoď ešte Demänovskú Dolinu - od záchytného parkoviska v Pavčinej Lehote do Jasnej. Myslím, že v osemdesiatych rokoch bola vytvorená aj projektová dokumentácia, len potom to akosi zaspalo. Najnovšie ale niekto chce z LM do DD stavať železnicu ? ?
M
Možno pomôžu v lepšom prehľade na SAD NR tieto linky:
(DOTÁCIE NA MHD)
http://www.kamim.sk/doprava/mhd/dotacie.php
-potom sa bavme aj o výstavbe ,,električiek".....
Keď už porovnávaš cestovné, tak určite to nebolo takto aj u nás.A to vďaka aj manažmentu.
http://www.mynoviny.sk/c/1998435/Sok-pre-cestujucich-Znova-zvysili-cestovne.html