Reakcia na: M #5876:
Prihoď ešte Demänovskú Dolinu - od záchytného parkoviska v Pavčinej Lehote do Jasnej. Myslím, že v osemdesiatych rokoch bola vytvorená aj projektová dokumentácia, len potom to akosi zaspalo. Najnovšie ale niekto chce z LM do DD stavať železnicu ? ?
TeBeCe