Reakcia na: Dusan85 #5841:
A este P.S.: Vladimira poznam uz dlhe roky a garantujem Ti, ze tomu cloveku lezi v hlave vyhradne zlepsenie MHD a nie hrabanie pre seba. Ja viem, na Slovensku je to taka vynimka, az to hranici s neuveritelnostou. Ale je to tak. A co som mal prilezitost spoznat aj jeho priameho nadriadeneho tak ten mi pripadal tiez zapaleny pre vec a nie pre zhrnanie penazi.
LUK