V našej Nitre to ide všeobecne dole vodou.Primátor nášho mesta je žiaľ,len super dobre plateným učiteľom a tárajom.Jeho neschopnosť je zrejmá na každom kroku.Rozbité cesty,chodníky,špinave mesto,chýbajúca zamestnanosť,nevyhovujúce cesty,rozbité železničné priecestia,nulová investičná výstavba a MHD ho vôbec nezaujíma.Hlavné je,že za naše peniaze si kúpil nové auto,ktoré je v prípade zlého zaparkovania za ním,chránené mestskou políciou.
Načo tohto človeka vôbec živíme ?
Načo tohto človeka vôbec živíme ?
ale aj tak som za plynofikáciu starých B741 a B732, aspoň to nechodí hrdzave, teda u nás v BA.
eM