presne tak co si volime to mame. preto je to v tomto meste tak ako to je.ale podme uz na inu temu lebo ma uz z tohto boli hlava ? no vlaky v Nitre tiez niesu ziadna vyhra, jedine co sa mi fakt paci ze v Nitre je dobre spojenie co sa tyka medzimestskej dopravy priklad BB-NR-BA hlavne tepna na stredne slovensko a vychod.a ked uz tolko ludi a busov prechadza a stoji v Nitre by sme si zasluzili uz konecne aj novu autobusovu stanicu.v nitrianskych novinach je ten projekt spomenuty a je aj vizualizacia ale je to len vizia do buducnosti a verim tomu ze to dopadne zas v neprospech mesta ze sa najde nejaky somar zacne do toho vrtat a nic z toho nebude a ludia budu opat spokojny so starou dobrou rozpadavajucou sa stanicou. ☺
Dusan85
Oki: tym chces povedat ze uz v minulom obdobi uz bol taky navrh aby sa peniaze cerpali z eurofondov na vystavbu trolejbusovej trate?o tom nic neviem.len viem pokial sa takyto navrh predlozi a dal by boh schvali tak financovanie podla potrieb mesta je 80-90% z eurofondov a ostatne si prispieva mesto.