Reakcia na: Dušan #5036:
čuduj sa svete tieto móresy uplatňujú revízory občas aj v Blave (samozrejme závisí od konkrétnej situácie) a budú ich uplatňovať aj naďalej, obávam sa. ...a úplne najlepšie keď idú Vianoce, revízory si potrebujú dobre zarobiť, dohodnú sa s vodičom a v preplnenej 39ne na konečnej cintorín slávičie údolie iba prvé dvere otovrí (karosa B741) - to je zdržanie cez pol hodiny, vynechané 1 kolo minimálne, zvyčajne nehradené (lebo nie je čím)... ?
.
Ak si teda tými priaminy náväznosťami myslel toto. A nemáš nejaké foto ? . napr. ako vizerá to vypisovanie dolpnkových info, alebo nejaké poučné veci pre NR ?
Dušan
A ešte jednu malú otázku: To v tej Blave v takom prípade nikdo neotvoril dvere z cestujúcich núdzovým spôsobom?