Reakcia na: Dušan #4945:
Na sčítanie cestujúcich zrejme bude treba ďalší program, ktorý by pároval pravidelné nástupné zastávky z EZČK. Priznám sa, neviem, nezaoberal som sa s tým ešte.Re #4946 Dušan: Áno, kedysi to tak bolo, na niektorých linkách ešte stále je. Postupne to ale odstraňujem. Zastávam názor, že poznámka má byť len na úseku, ktorý predchádza úseku, ktorého sa týka.

Vladimír
Re #4927 Dušan: Kedysi chodili busy MAD aspoň v smere na Gorazdovu v pracovný deň normálne. Ale jednak to plietlo ľudí (v pracovný deň tak a v sobotu, nedeľu inak) a jednak autobusy často strácali v kolónach na Akademickej toľko, že sami vodiči začali žiadať, aby sa chodilo celotýždenne rovno po TAH.
Re #4930 m.e.: S výstavbou zastávky na ul. ČSA sa uvažovalo. Bol taký návrh, aby autobusy idúce v smere od stanice na Chrenovú jazdili cez túto ulicu. SAD bola tiež jedným z oslovených, čo nesúhlasili s touto preložkou trasy.