No u nás na čermáni to je teraz naozaj bláznivé. Po celej čermánskej strane Dolnočermánskej a skoro celej Cabajskej (2 hlavné ulice čermáňa) nebude jazdiť (skoro) NIČ! Podľa mňa bol výborný nápad zriadiť tú linku X. ?
Uvidíme, že aké to tam bude. ?
Uvidíme, že aké to tam bude. ?
? ak máš otázku, stačí sa opýtať, kto na ňu bude vedieť odpoveď, zodpovedá ju...
155
Vedľa východu z toho domova sociálnych služieb, smerom k hasičom, je totiž v plote novourobený otvor a v ňom torzo niečoho, čo silne pripomína budúci prístrešok... Ak áno, bude to náhrada za nejakú zastávku v okolí, alebo nám zastávka pribudne?