Diskusné fórum › Všeobecná diskusia

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: Vladimír #3870:
ta tabulka napr.X33 vyzera dobre len akurat by som pouzil cervene pismo...
pred 30min davali v spravach na TA3 ze v NR sa na Sturovej ul.
zrazil autobus s dvoma osob.autami, neviete bol to autobus MHD?
Reakcia na: Vladimír #3877:
Je nesporne zaujímavé, že na Chrenovej je výluka pravidelne minimálne 2x za rok, ale ľudia si nie a nie zvyknúť, ktorá linka k Lipe zachádza a ktorá nie...(ešte včera jedna pani chcela ísť l.č. 15 do mesta a nastupovala smerom na Gorazdovu...) a na Klokočine je výluka takéhoto typu 1x za 100rokov a každému je jasné ako cestovať... (Tým samozrejme nechcem uraziť obyvateľov jedného, či druhého sídliska) ?
Inak to X-ko je ozaj dobrý patent. Dobre pôsobí aj žltý papier, na ktorých sú CP výlukových liniek vytlačené. Od včerajška si osobitne všímam ľudí, ktorí so záujmom študujú žlté CP, aj keď čakajú na inú linku. Aj jazda autobusom po výlukovej trase sa väčšinou obíde bez výkrikov zdesených cestujúcich, ktorí by neboli informovaní.

Pomaly môžem začať robiť na X2 a X6.
Reakcia na: anfi #3875:
Veď sme ľudia.... Ak je vec opodstatnená a hlavne realizovateľná, prečo sa neinšpirovať aj neoficiálnym fórom.

U tej zastávky ma skôr zaráža fakt, že nikoho zodpovedného nenapadlo zavolať na SAD, že sa ide meniť prístrešok a dôjde k strate CP. Toto isté spravili pri Atletickom štadióne...

-

Telefónne číslo na SAD je uvedené na každom cestovnom poriadku MAD 🙂
Reakcia na: 155 #3867:

toto forum mi pripadá ako krajina zázrakov:
X pri výlukách
dočasný označník na zast. Výstavná do 24 hod.

všetka česť
Re #3866 Vladimír:
hoď sem číslo, ja ti brnknem ?
Reakcia na: vjMTV #3871:
Len tajne dúfam, že nebudeš nastupovať na Partizánskej....... ?
Reakcia na: vjMTV #3869:
... no jasné, Blava !!! Ty musíš v NR veľmi trpieť. Nemáš z toho depky ❓ ❓ ❓ ?
Reakcia na: Vladimír #3870:
uvidime dnes pocestujem do prace na linke X33.
Reakcia na: vjMTV #3869:
Samozrejme, vozidlá bez elektronických transparentov výlukovú tabuľku MAJÚ. Je na nej číslo výlukovej linky a informácia, že premáva cez Mlynárce. Vodiči sú povinní ju mať položenú vpredu.
Akurát že sa tabule ukázali až dnes, lebo som ich nestíhal "vyrobiť" (tlačiareň + samolepiaci papier 🙂 ), takže prvý deň boli vozy bez nich. Ale od dnešného dňa sú nimi vybavené všetky.
Reakcia na: Vladimír #3866:
ano cestaky a linky s el.tabulami su ok,ale preco su neni aj tabulky na busoch ktore nemaju el.tabule,akoto,ze Blava dokaze mat aj tabulky s oznacenim Xcislo a NR nie? Inak konecne sa zacina aj nieco inovovat slava...
Reakcia na: Vladimír #3866:
Gratulujem. Konečne začínam mať pocit, že MAD NR sa uberá smerom hore a nie dole. Je to fakt dobré a pekne spracované.
Reakcia na: Vladimír #3866:
Myslím, že je táto výluka , vlastne informovanosť o nej, super zvládnutá ? .
Ale mrzí ma, že na zast. Výstavná, smer mesto sa rekonštruuje prístrešok a z dôvodu demontáže starého prístrešku sa "vyparil" aj CP. Nedá sa tam umiestniť dočasný označník??? ?
Reakcia na: anfi #3865:
Snažili sme sa tú výluku pripraviť čo najlepšie. Vozy s elektronickými tabuľami aj zobrazujú linky X13, X30 a X33 namiesto pôvodných a rovnako správne zobrazujú aj sled zastávok na výlukovej trase. V smere na Diely bol súčasne doplnený do cieľa text "cez Mlynárce", takže bežiaci text (napr. DIELY, Viničky cez Mlynárce) by mal byť ďalším výkričníkom pre cestujúcich, že je niečo iné ako obvykle. Zaujímavé, bezmála 11.00 a ešte ani jedna telefonická sťažnosť...
ranný postrech: X13 a žltá informačka X13 na zastávkach ☺
Reakcia na: TeBeCe #3857:
Zatiaľ nie. Čakáme na dodanie držiakov a osadíme ich na 152AP.

Re #3862 S499.1023: Lebo to nebol náš voz a o jeho kúpu sme záujem nemali.
Reakcia na: TeBeCe #3857:
Neviem, s akými transparentmi jazdilo Čitáro CNG v NR, v BA jazdilo s akýmisi nemeckými, ktoré prišli spolu s ním. Mám ale (asi na Vladimíra) inú otázku - ako to, že Čitáro CNG neostalo v NR?
Reakcia na: TeBeCe #3860:
Tak potom ja neviem.Ale tak ako vravím,ak to boli naše transparenty,tak sa ešte neobjavili na žiadnom voze,bezpečne

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu
Dátum a čas príspevkov

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.