Reakcia na: anfi #3839:
Aj to je možnosť. Alebo nechať lístok za 20 Sk neprestupný, ale provokatívne hneď ponúknuť možnosť zakúpenia 24-hodinového neobmedzeného lístka len za 60 Sk, teda len trojnásobku jednej jazdy. Ale to by sa Mesto muselo zriecť možnosti evidencie všetkých vykonaných ciest cestujúcich.
Niekedy uvažujem, že tých 5 korún je aj málo, keď sa dozvedám o kvante ľudí, ktorí sú si schopní aj dvakrát do týždňa ísť dobiť kredit po 100 Sk a zároveň si ponadávať na dlhé rady.
Vladimír
Aj po dopraváckej stránke to bolo zaujímavé, predsa len sa človek v nočnej hodine (23.30) nevezie autobusom (a tobôž nie po Farskej) často. Kto si chce vyskúšať, ako by to bolo, keby boli nočné spoje, má šancu ešte chytiť posledné bezplatné spoje MAD od DAB na Klokočinu a Chrenovú o 0.45 h