Reakcia na: M #3570:
A ešte ma napadla jedna myšlienka.Keď mesto tak túži,aby bolo čo najmenej vozkm - teda čo najmenej strát, nebolo by potom lepšie niektoré končiace linky ,,pozlepiť"? Napr. L19 ráno (myslím, že je to bus 8,24h) chodí prázdny od žel.stanice do garáže.Nebolo by potom lepšie keby šiel tento spoj od UKF cez OD TESCO až po SAD NR?Myslím, že dôchodcovia a starí ľudia by to aj možno využili,keby vedeli o takomto prípadnom priamom spoji?Podobne aj okolo 17.24h.
A ešte by som sa chcel spýtať, aká je to tá linka, ktorá bola minulý ako aj tento rok avízovaná, že bude chodiť na kúpalisko?!
S499.1023