Vladimir:
Nerozumiem, prečo v piatok okolo 15.15 (čo si myslím, že je silná prevádzka), bola na tržnici k dispozícii spomedzi 5 okienok len 1 (s prihliadnutím aj na zrušenú pobočku Klokočinu), ked ste pisali o zabezpečení minimálne 5 okienok v čase špičky?
Viem, že je to blbosť, ale keď niekto si chce len nabiť kartu a musí čakať 15min, zato, že pre ním si vybavujú nové čipové karty?!A pritom tam bolo veľa ľudí a celkom srandovne mi pripadlo, ked vedľa tohto otvoreného okienka bola zamestnankyňa, ktorá mala zatvorené?!
A zaujímalo by ma, (ako bolo spomínané aj v príspevkoch),či sa neuvažuje s označovaním výlukových liniek ako X-..., pretože CP teraz je takmer nesplniteľný. Sám, keď cestujem , tak napr. L19 je už ...12h pri tržnici a ...13-14 (normálne ...17 h) na Slamkovej. A to išiel normálne bez meškania apod.?!
Myslím si, že teraz to malo byť, pretože na zastávkach navyše nie je CP, ako je to zvykom počas a teraz je ťažké sa orientovať o koľkej chodí bus.
A na záver ešte jeden dotaz.To musí L21 večer od HM TESCA meškať?Za minulý mesiac, keď som bol asi 5-6x na L21 - tak meškala minimálne 3x 4-5min.Naposledy včera až 6min. Myslím, že je to dosť riskantné vzhľadom na ,,prípoje v meste". ?
Nerozumiem, prečo v piatok okolo 15.15 (čo si myslím, že je silná prevádzka), bola na tržnici k dispozícii spomedzi 5 okienok len 1 (s prihliadnutím aj na zrušenú pobočku Klokočinu), ked ste pisali o zabezpečení minimálne 5 okienok v čase špičky?
Viem, že je to blbosť, ale keď niekto si chce len nabiť kartu a musí čakať 15min, zato, že pre ním si vybavujú nové čipové karty?!A pritom tam bolo veľa ľudí a celkom srandovne mi pripadlo, ked vedľa tohto otvoreného okienka bola zamestnankyňa, ktorá mala zatvorené?!
A zaujímalo by ma, (ako bolo spomínané aj v príspevkoch),či sa neuvažuje s označovaním výlukových liniek ako X-..., pretože CP teraz je takmer nesplniteľný. Sám, keď cestujem , tak napr. L19 je už ...12h pri tržnici a ...13-14 (normálne ...17 h) na Slamkovej. A to išiel normálne bez meškania apod.?!
Myslím si, že teraz to malo byť, pretože na zastávkach navyše nie je CP, ako je to zvykom počas a teraz je ťažké sa orientovať o koľkej chodí bus.
A na záver ešte jeden dotaz.To musí L21 večer od HM TESCA meškať?Za minulý mesiac, keď som bol asi 5-6x na L21 - tak meškala minimálne 3x 4-5min.Naposledy včera až 6min. Myslím, že je to dosť riskantné vzhľadom na ,,prípoje v meste". ?
S499.1023