Aj ja som èítal dnes ráno o tejto udalosti,nesporne zaujímavej.Chcel by som,ale vyzdvihnúť ¾udomilné správanie tohto mladého muža,ktorý najprv,istotne v snahe nevyvolať v autobuse davovú psychozu,nepriznal èože si to v taške nosí,až potom nave¾a-nave¾a pochválil sa,mládenec.Skúsme si len predstaviť,èo by v tom autobuse nastalo,ak by tam len tak vbehol,že-Pardon prosím,troška mi tu ušiel had.Cestujuci by zaruèene vystupovali aj cez steny,aj cez okná.Lebo raz sa mi tak stalo,cestoval som,tuším ešte 5-kou,z Krškan,fajnovo 300C,upotený kamion Hungár Ikarus 280,nastupila rodinka,niesli si v takej klietke škreèka.Pohodièka,pohoda,až zrazu malièká zahlásila-Mami,Rikinko ušiel z klietky.To,èo sa následne odohralo by som prirovnal k tomu festivalu,èo mávajú španieli,jak bežia pred tými vydráždenými býkmi po Pamplone.Urobila sa cestièka,škreèok sa rozbehol dopredu,pred ním tri hysterky,našťastie,ale zasiahol jeden pán,škreèka školene odchytil a bolo.Našťastie,lebo dámy sa tak rozhecovali,až sa zdalo,že nejaká kabína vodièa,èi èelné sklo nie je prekážka,èo by ich zastavila.Aj tak je ale zaujímavé,èo niektorí jedinci nedonesú do busu.Vôbec by ma to totiž neprekvapilo dakde v Rovníkovej Guinei,kde bežne okolo autobusov(ak to tak môžme nazvať)pobehujú rôzne druhy drobnej hydiny,kozy,hovädzina,bravèovina apod.Ale tu?Musel to byť terárista jak prasa,lebo nosiť hada v igelitke,tak to je skutoène Detský èin roka.Dúfam,že to bola Tesco taška,èo dávajú pri pokladni.NO,všelijakí sme . . .
Juraj