Reakcia na: Kami #351:
Myslim ze klbove Karosy maju v NR turba aj automaty - je to vidiet aj citit. V zime klbova karosa v pohode vysplha na kopec(hviezdoslavku) ale ikac mava dost velke problemy.
kontakt poslany....
Predsa len ani v BB nie sú 15m. Ale vodiči sú skúsení naučia sa ako s tou bábikou.
Vladimír
A pokiaľ ide napríklad o také Karosy B961 (v NR nie sú), tak naši vodiči si ich tak pochvaľujú, že pri týchto vozidlách už vraj absolútne nerozlišujú, či je to sólo alebo klbák, pretože zadná časť v každej odbočke krásne kopíruje predok. Ale ja nie som vodič, neviem posúdiť.
Re #339 martin: Hehe... no na prešovské Ikarusy nenadávaj, tie majú na svoj technických stav primeraný vek