Reakcia na: vjMTV #2257:
A co by si uprednostnil (ked chces mimonitranskym zdrazovat) - vytvorenie druheho pasma (II. pasmo = to, kam chodi MHD NR, ale nie je to v NR) alebo vykonovu "superspravodlivu" tarifu? 
BTW, otazka na Uka: Neplanujete navrat k casovym predplatnym listkom?

TeBeCe
SAD Nitra a.s.- parkovisko MHD - Poézia pre cestujúcich
Vyves báseň do autobusu!
hm, co mi uslo? ?