Reakcia na: Fifo26 #22010:
Ak ťa mám chápať po bratislavsky, že linka 2/4 znamená štvrté delené poradie linky 2, tak to tak skoro zaiste nie je. Najdôveryhodnejšie info by vedel poskytnúť Vladimír, ale čo sa týka priemerného počtu cestujúcich za hodinu, tak asi to niektorá z dvojok bude... možno nejaká dvanástka.Ak myslíš linku ako-takú, tak sa asi nemýliš. Dalo by sa o tom ale polemizovať, ranné spoje na linke 17, či posledný na linke 94 bývajú častokrát naplnené na(d) kapacitu.
ale prímestské a vlaky boli v poriadku.
XX
Áno, NR-BA-NR je komerčná linka. Chcel som len poukázať na to, že ak tu chceme mať fungujúcu MHD, tak takýto prešľap nemôže nastať.
Ale ak sa nad tým tak zamyslím, tak zrušenie spoja (5:10) by prinieslo TC/RJ prírastok max 15 cestujúcich - teda v tej dobe.