Diskusné fórum › Všeobecná diskusia

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: henko151 #21950:
Plus ešte zamykať okná (ako to robia v zahraničí, napr. Nemecko), aby ich cestujúci nemohli otvárať, pretože často najmä proti staršej generácií (čím nechcem nikoho uraziť, len poukazujem na to, že starší ľudia pravdepodobne nie sú s klimou zžití a neveria takým veciam) sú nálepky neúčinné aj v prípade zapnutej klímy
Tak po posledných dvoch dňoch musím pochváliť polovicu vodičov že klimatiazaciu používajú (Solarisy, :333GZ, 331GZ,283GA,544GA a dalších ktorých som videl ale nepamätám si ich). Avšak stále polka Vanhoolistov na klímu kašle, na Citare tiez sa jazdi bez klímy aj napriek tomu že je výkonná, všetky GK NB12 jazdia s otvorenými oknami, dnes 777GK bez klímy a je toho ešte viac. Ale uvažoval som že šoféri aj keď pouzivaju klímu(čo samozrejme cením), tak v mnohých prípadoch sa autobus ani nestihne ochladiť lebo na konečnej sa vypína. Podľa mna keby sa na konečnej pokial neni pauza dlhšia ako 15 minut nevypinal motor tak by sa stihli aj autobusy dostatočne ochladít. (Viem že na konečnej sa autobusy nevypinaju v niektorých mestách napr. aj v BA) Malo by to aj pozitívum na motor keďže hneď po príchode na konečnú vypnutie mu nerobí dobre
Reakcia na: FilipF #21948:
Toto sedí presne.
Reakcia na: Vladimír #21944:
Myslel som napríklad koľko vozidiel istého typu je vyradených alebo počet vozidiel vo vozovom parku a podobne.
Ďakujem
Reakcia na: Ričard #21945:
Stačí pridať dátum odstavenia v karte vozidla.
Reakcia na: Ričard #21945:
na to by bolo asi treba ucelené informácie o výprave, aby sa dali viesť aj takéto záznamy
Reakcia na: Vladimír #21944:
Vieme vozidlá ako 009GK alebo 981GZ označiť aj žltou, podobne ako v BL sekcii, keďže obe už viac ako 2 týždne nezasiahli do premávky?
Reakcia na: FilipF #21943:
Neviem, čo má presne na mysli. Evidenčný stav určite sedí. Možno niektoré detaily, ako napr. aktuálny reklamný polep, tam nie sú, ale inak by to malo byť tak ako je uvedené.
Sú vozidlá tu na imhd aktualizované?
Po prípade ako často sa aktualizujú?
Ďakujem
Reakcia na: henko151 #21939:
Bráško ale pozoor aby si náhodou neprechladol ?
Reakcia na: KaroSAD #21940:
Aktuálne samostatne jazdí 14 ukrajinských vodičov, plus ďalší siedmi sú v zácviku.
Koľko ukrajinských vodičov už momentálne jazdí? Všimol som si, že k tým siedmim pribudli ďalší. A tí, čo mali pridelené svoje turnusy (24, 19, 6 a 26) už jazdia aj na iných.
Vanhool AG300 555HJ kvalitne silne pústena klíma., vo vozidíe je prijemne, takto si to predstavujem.
Reakcia na: S499.1023 #21937:
Neblázni!veď to by vôbec nebolo podľa ,,ISO"...čo si Ty?veď na to treba najprv vyrobiť nejaké nariadenie,niekto to musí overiť,schváliť,podpísať,odobriť,požehnať...
...medzitým už bude aj hádam Sektember...
Reakcia na: Vladimír #21936:
V tom prípade by bolo vhodné cestujúcich informovať bars aj nejakými A4 v euroobaloch, nalepenými na dverách "Vážení cestujúci, ospravedlňujeme sa za poruchu klimatizácie. Na jej odstránení intenzívne pracujeme".
Reakcia na: henko151 #21934:
Prípady svojvoľného porušenia predpisov ospravedlňovať nebudem, no konkrétne v prípade tej Scanie šlo o vodičom nahlásenú poruchu klimatizácie. V priebehu týždňa by ju mali opraviť.
Reakcia na: henko151 #21934:
Už aby si len mal vodičák ?

Hlavne, že počas zimného dňa si každý pustí bufík aspoň dva-trikrát za smenu a žiadne litre sa neriešia...
Reakcia na: Vladimír #21931:
Dneska 27,5 stupňov, viem oficiálne ešte chyba pol stupňa ale keď zaokrúhlime tak mame 28 stupňov. Nb12 nám chodia s otvorenými oknami a Scania 088GK na 14 preplnená a šofér pustil klímu aby sa nepovedalo ale isiel z nej teplý vzduch. Ako to čo sa predvádza na MHD tak to ani niektoré SADky nerobia. Fakt šetriť litre nafty kvôli spotrebe a cestujúcich nech aj pokapú v busoch. Vypočul som si dve mladé dievcata ktoré sa medzi sebou bavili. Jedna hovorí “Strašne teplo tu je!” A druha hovorí “Už aby som mala vodicak.” Ako fakt sa nečudujem že ľudia maju MHD za socku keď ani len klimatizáciu nevedia šoféri pustiť aby náhodou nemali horšiu spotrebu. Ale chápeš, hlavne že sme SmartCity, to je podstata. 😃
Reakcia na: Vladimír #21931:
A aký je rozidel medzi tými miniklímami, ktoré majú Sorky GK a novšie, a tými veľkými, známymi zo série GA?
Reakcia na: Vladimír #21930:
Zastávam rovnaký názor – reklamy len vonkajšie celovozové a max. na 20% vozidiel... tak ako v Dopravných podnikoch či už hornej alebo dolnej...

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu
Dátum a čas príspevkov

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.