Reakcia na: henko151 #21950:
Plus ešte zamykať okná (ako to robia v zahraničí, napr. Nemecko), aby ich cestujúci nemohli otvárať, pretože často najmä proti staršej generácií (čím nechcem nikoho uraziť, len poukazujem na to, že starší ľudia pravdepodobne nie sú s klimou zžití a neveria takým veciam) sú nálepky neúčinné aj v prípade zapnutej klímy
FilipF
Ďakujem