Reakcia na: 810zssk #21922:
Ty si veľmi inteligentný chalan ale bohapustý teoretik bez kontaktu s realitou. Však prečo k takému dopravcovi nenastúpiš a neukážeš, ako sa vyjednáva s objednávateľom?


Ale pride mi to problematickejsie, ako zabezpecit aspon odvoz pracovnikov konciacich o 0:00 regulernymi autobusmi - a asi aj nakladnejsie, lebo to by to pouzivanie takychto "spojov" bolo kvantitativne niekde inde..
FilipF