Reakcia na: Peterzm #21844:
Súhlasím, toto by som neriskoval. Jednoznačne L8 o 5:16 smer Centrum, tam prestup na L9.
A 15tku len ráno 4-krát a poobede 3-krát na SEC bez zastavovania na JH... mimochodom, Ukrajinci majú dnes na 26tke 072DT, tak neviem, či je 778GK pokzený alebo chorý..
Peterzm