Reakcia na: michal slsp #21739:
keď to nechápeš, daj si slsp.sk do googeľu a hneď pochopíš ? a rád by som vedel, ktoré vozy v Nitre považuješ za tragače? myslím, že sa stačí pozrieť na vozový park takých 10-15 rokov dozadu, porovnať s dnešným stavom a každý hneď pochopí, že to je dosť veľký skok k lepšiemu..
Vladimír