Zdravím,
dnes ráno, zastávka Moskovská rázcestie, L27 - odchod 7:04, autobus išiel presne až na jeden drobný momentík - preletel okolo zastávky bez zastavenia. Zastávka prázdna nebola, ľudia tam stáli.
Zmenilo sa niečo ohľadom zastavovania busu na zastávke, keď tam aj stoja ľudia?
Osobne sa mi stalo tento týždeň, zastávka Palárikova - smer Zobor, L27 veselo ide bez zámeru zastaviť. Až na mávanie čakateľov sa šofér spamätal.
dnes ráno, zastávka Moskovská rázcestie, L27 - odchod 7:04, autobus išiel presne až na jeden drobný momentík - preletel okolo zastávky bez zastavenia. Zastávka prázdna nebola, ľudia tam stáli.
Zmenilo sa niečo ohľadom zastavovania busu na zastávke, keď tam aj stoja ľudia?
Osobne sa mi stalo tento týždeň, zastávka Palárikova - smer Zobor, L27 veselo ide bez zámeru zastaviť. Až na mávanie čakateľov sa šofér spamätal.
MacT