Reakcia na: kvorka #20404:
Hlavne sem nemiešaj bystrický absudistan...už nech je ako chce,hlavne sem nemiešaj BB/ZV...odstavenie SAD BB bolo tiež zaujímavým krokom...o praktikách SAD ZV sa tu ani nebudem rozpisovať.Doštuduj si detaily a okolnosti,ale Z OBOCH STRÁN a potom rovnaj...
bubboo