Reakcia na: SorNB18 #20388:
Ja by som nezabudal na 15... rano v pohode ale poobede a hlavne prvy spoj 14:05 z Gorazdovej su tragedia...Uz som sa zaprisahal, ze do toho spoja uz nesadnem... Mne sa velmi paci kosicky Ikac prerobeny na "Cigansky expres". Je take nieco mozne aj u nas?
MacT