Reakcia na: Vladimír #20341:
No práve pre toto mohol ešte 172DE jazdiť. Bolo povedané, že sa vyradí až keď sa za neho nájde náhrada, no tá sa nenašla, takže bola vyradená zbytočne.
chcel by som sa iba spýtať, či by neišlo nahradiť 12m autobus vypravený na linke 21 kĺbovým v čase 14:26 (zastávka Bolečkova) Pondelok-Piatok (školský rok) dôvodom je to, že autobus chodí nehorázne preplnený a veľa ľudí ešte zostane na zastávke. Za odpoveď ďakujem
MacT
PS: tiež som v ten víkend šoféroval, vliekol sa krokom a mal meškania, takže viem o čom vravím.