V ČR sa vo velkom nakupuju Croswaye resp Urbanway-e a prečo do NR idu len SOR-ky?
Niekde som tu na fore čital ze koli spotrebe a to v inych DP spotreba nieje problem?
Niekde som tu na fore čital ze koli spotrebe a to v inych DP spotreba nieje problem?
Davidoshmhd