Reakcia na: SiTy #20088:
Nezavadzaj, lebo ta zrazi autobus ? Niekedy jazdilo podstatne viacej dopravcov, ktorí chodili cez Nitru do BA, niektorí ešte jazdia. Taký ten súkromník, napríklad z Brezna, Lučenca alebo z Hnúšte si nedovolil tak brutálne podliezať cenu ako pán Jančura. Keby si si spočítal ako nezainteresovaný krškančan náklady na cestu, tak by si pochopil, že keď niečo raz stojí napr. 4€ nedá sa to stále ponúkať za 2€.
SiTy