Reakcia na: 810zssk #18440:
A "zákazník"sa neprevinil? Keď už sa bavíme takto, tak čo spravil cestujúci (zákazník) preto, aby zo vzťahu dodávateľ-zákazník vyšiel spokojný? Nič. A zas si to odnesie vodič. To máš presne to isté ako s "predčasnými" odchodmi zo zastáviek. A platia dve zásady. § 1. vždy je navine vodič. § 2. Kak náhodou na vine nie je, tak platí § 1. ?
810zssk