Včera som išiel Sorom BN 9,5 na linke 10 a čo sa týka informačného systému tak som videl niečo čo som ešte nikdy predtým nevidel. Namiesto mien zastávok boli na displeji samé óčka a jediné čo hlásilo bolo "nasleduje zastávka" (ani meno zastávky nebolo povedané). Ešte tam vypisovalo že "prestupy na linke". Čo to môže byť za chybu?
Evč/Špz autobusu: NR-768GK
Evč/Špz autobusu: NR-768GK
Takze budem dalej dufat ze sa dockam jednej tvojej vecnej reakcie kde bude nejaky argument. Si snad presvedceny, ze plati to co napisal MacT, teda ze vodic ma subjektivne rozhodovat kde zastane podla nejakej svojej preferencie? Ak ano, preco?
MacT