Reakcia na: TeBeCe #156:
linka č.11, ktorá bola v sobotu a v nedeľu zrušená je nahradená prímestskou dopravou na linke NITRA - JAROK, taktiež aj posledný spoj v pracovných dňoch je nahradený linkou NITRA - JAROK, to znamená, že táto linka zachádza do Párovských Hájov...........
vdaka za ochotu
bo zatial toho vela nemam...
TeBeCe
Oki: k tym displejom....aj kratke mercedesy maju vnutri displeje...akurat som ich celkom nepochopil
Oki: tak ten odchod linky c. 29 z Kmetovej o 16:13 tam naozaj je
nazvy tych dvoch zast. co som tu minule spominal sa este nezmenili (aspon podla novych CP na zastavkach)...