takze aj v NR teda oslavuju Ikarusy 280 teraz 30 rokov

bo zatial toho vela nemam...
A tlaceny cestovny mam doma kde sa dostanem az tak za 2 tyzdne (skuskove je skuskove)
TeBeCe
Oki: k tym displejom....aj kratke mercedesy maju vnutri displeje...akurat som ich celkom nepochopil
Oki: tak ten odchod linky c. 29 z Kmetovej o 16:13 tam naozaj je
nazvy tych dvoch zast. co som tu minule spominal sa este nezmenili (aspon podla novych CP na zastavkach)...