Reakcia na: Vševedko #1195:
ja som ich vnímal (V. 7000) z tej pozitívnejšej stránky: nízka podlaha, veľké vetráky, dobré jazdné vlastnosti a BUSE transparenty
Ak to vydržalo metrópotló v Bp., tak to vydrží všetko ?
Ak to vydržalo metrópotló v Bp., tak to vydrží všetko ?

TeBeCe
Agora dnes na obed v NR konci (L4)
(info by Vladimir)