Reakcia na: Linka25 #6924:
Áno, máš pravdu. Papyr je jedna odporná egoistická sviňa. Obsluha Wilsonovha nábrežia je skutočne mizerná a vôbec neberie ohľad na to, že práve v tomto okolí bývajú veľké množstvá dôchodcov, ktorí skutočne nevládzu prestupovať a musia chodiť nakupovať do Hypermarketu TESCO, keďže tam je najlacnejšie a oni musia počítať s každou korunou.
V rámci všetkej slušnosti,už to nechaj tak . . .