Diskusné fórum › Všeobecná diskusia

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: Linka25 #6924:
Áno, máš pravdu. Papyr je jedna odporná egoistická sviňa. Obsluha Wilsonovha nábrežia je skutočne mizerná a vôbec neberie ohľad na to, že práve v tomto okolí bývajú veľké množstvá dôchodcov, ktorí skutočne nevládzu prestupovať a musia chodiť nakupovať do Hypermarketu TESCO, keďže tam je najlacnejšie a oni musia počítať s každou korunou.
Reakcia na: Linka25 #6923:
Áno, máš pravdu. Papyr je jedna odporná egoistická sviňa. Obsluha Wilsonovha nábrežia je skutočne mizerná a vôbec neberie ohľad na to, že práve v tomto okolí bývajú veľké množstvá dôchodcov, ktorí skutočne nevládzu prestupovať a musia chodiť nakupovať do Hypermarketu TESCO, keďže tam je najlacnejšie a oni musia počítať s každou korunou.
Reakcia na: Papyr #6921:

Mi, mi, mi - pravda veľká! Náš zákazník, náš Pán. Pre teba je dobrá iba totalita! Vykašľať sa na klienta. Hlavná vec, že sedíš na riti a zarábaš na svoje živobytie. Len potom v službách nemôžeš pracovať, tam treba vychádzať v ústrety, lebo nie je to tvoja súkromná vec. Je to vec verejná. Súkromne si rob čo chceš a nestaraj sa do vecí verejných...
Reakcia na: Papyr #6922:

Nuž, aj lekár, ktorý nevie liečiť je zbytočný. Najľahšie je prikyvovať a nič nerobiť. Diletanti urobia viac škody ako osohu. Naviac lekár lieči každého pacienta zvlášť a nevykašle sa na neho. Lekár je zodpovedný za svoje činy, na rozdiel od tohoto tu. Tu ste si zodpovední iba za svoje reči, sedieť na riti, nič nepokaziť a vysrať sa na všetko, dobre myslené, či navrhované. Papyr a spol.
Nie vsetci maju vydrz dookola vysvetlovat cloveku postihnutemu bludom (tj. fixnou ideou). Nenadarmo psychiatri hovoria, ze blud je nevyvratny, a ze to pacientom nemame skusat vyvracat, ale prikyvnut a nevsimat si to.

Prosim, prikyvnite Linke25 a nevsimajte si ju.
Reakcia na: Linka25 #6913:
V tej prvej vete si zabudla na jedno slovicko...
Veď aj mne sa to nepáči, že vy stále neviete pochopiť, že hovorím o priamej linke a že priama linka z Wilsonovho nábr. smer Klokočina _MI_ stále veľmi chýba.
Môžme začať diskutovať aj o vplyve počasia na dopravu. Neškodí dážď autobusom MHD? Alebo skôr soľ? Čo ak budú povinné zimné pneumatiky? Ako to zvládne MHD i SAD? Možno zruší polovicu liniek, aby bolo na zimné pneumatiky. Čo iné im zostane. Alebo zvýši cestovné? Doplatíme alebo zaplatíme to my, cestujúci. Mýlim sa?
Ale ja som vás naschvál jedovala tou Linkou25, že koľko vydržíte. Lebo viem, že tu sa to vyriešiť nedá. Provokovala som vás, že niekto mal z toho teda poriadne nervy, to uznávam. Ľutujem. Výsledok je, že som neuspela, že viac bolo rôznych odporúčaní a ako sa to nedá z dôvodu toho a toho. Ako že neikeomu rupne a povie: Aha, pozrieme sa na to, čo sa s tým dá urobiť. Ešteže sa inde stretávam s väčšou ochotou, i keď to tiež nie je vždy SUPER. Ale aj snaha sa cení...
Reakcia na: bubboo #6917:

Skôr rezignovali. A nie všetci majú takú výdrž toľko diskutovať o zavedení niečoho nového, aby sa dosiahlo zlepšenie životných podmienok v tejto lokalite ako ja tu. A majú pravdu. Sú asi skúsenejší ako ja. Vedia, že aj tak nič nedosiahnu, tak škoda sa tým vôbec začať zaoberať. A iba hovoriť o tom, ako ja tu dokola to isté omielam sa im naozaj nemusí chcieť. Ja som mala iba ružové okuliare. Nechcela som prevrat v celej doprave, ale všetci kompetentní mi tu dokázali, že si ich mám nasadiť. Áno, riešenie problémov v meste Nitra, tým aj MHD stojí na čiernom bode. Snívať o nejakej minimálnej zmene môžme len my občania. A kompetentní snívajú spolu s nami. Zaspali, nejdu s dobou a neradi menia, čo je dané. To je istý druh autizmu.
Reakcia na: Linka25 #6915:
Ale tento pálčivý problém Wilsonovho nábrežia tu predkladáš iba ty-z toho logicky vyplynie,že to trápi najmä teba.Tí ostatní sa prepravujú ako?Rogallami?Im to už nevadí?Ak by to bolo tolko neúnosné,neverím tomu,že by sa agilní Wilsonpenzisti neozvali
Reakcia na: Linka25 #6915:
Och, nikto iný na W. n. nemá internet? Aká to chudobná štvrť. Do slumov by som MHD neťahal vôbec, mohli by squatteri poškodiť autobusy.
Reakcia na: bubboo #6914:

OK, hovoríš v jednotnom čísle o mne...ale čo ostatní? Na Wilsonke nežijem iba sama. A mnohí ľudia nemajú takú možnosť to rozoberať tu ako ja, nemajú internet. Tak ak reaguješ, neodpovedaj mi osobne, ako to mám riešiť ale viď vec globálne. Vidím ale, že to nikdy nepochopíte
Reakcia na: Linka25 #6913:
Daj už tomu prosím ťa pokoj,jasne ti bolo povedané,že taká linka okrem všeličoho možného,aj z dôvodu neefektívnosti zaručene zo strany SAD Nitra NEBUDE!Nemá význam to ďalej rozoberať.K veci sa vyjadrili ako odborníci,tak laici,boli ti podané rozličné riešenia ako sa dostaneš do HM Tesco,ak je ti problémom prestupovať,použi tebou tolko spomínanú pešiu technológiu a dostaneš sa kam chceš,kedy chceš a tiež bez prestupovania a navyše ani predplatný Cl nepotrebuješ.Už je to až nezaujímavé,človek sem príde a stále dookola to samé ❓ V rámci všetkej slušnosti,už to nechaj tak . . .
Reakcia na: Vladimír #6912:

Veď aj mne sa to nepáči, že vy stále neviete pochopiť, že hovorím o priamej linke a že priama linka z Wilsonovho nábr. smer Klokočina stále veľmi chýba. Zbytočne sa stále opakujete a hovoríte o prestupoch, z tej alebo z onej zastávky. Naozaj sa to neoplatí zviesť sa jednym autobusom na 2 zastávky a 2. autobusom na tri zastávky. V tom ma žiaľ nepresvedčíte. Prestup je relevantný na dlhšie trate a nie stále preskakovať ako opica. Ak môže ísť Linka25 takú dlhú, takmer hodinovú trať bez prestupu na Zobor, môže iná linka jazdiť takú istú dlhú trať (a určite aj kratšiu), priamo bez prestupu na opačnú stranu mesta - Hypertesco, Klokočina. Ako zreteľnejšie to už mám povedať...
Reakcia na: SiTy #6892:
Podľa mne dostupných informácií to už možné je. Informuje o tom aj web SADNR.sk.

Re #6883 Linka25: Môžeme mať odlišné pohľady a názory na vec, ale prestáva sa mi páčiť, že opakovane klameš a zavádzaš. Naposledy hovorím, že Wilsonovo nábr. má zabezpečené spojenie na Klokočinu i do Mlynáriec s tzv. prestupom na hrane, čo znamená, že cez žiadne semafory ani prechody netreba prechádzať. Jednoducho vystúpiť a z toho istého chodníka po nejakých minútach čakania prestúpiť na inú linku.
Tvrdenie opaku je obyčajná lož.
Reakcia na: Dusan85 #6908:
"do Krskan posielas furt poloperazdne klbaky ale na taku linku ako 2 neposles nechapem."

Ty si tiež asi taký natvrdlý ako Linka 25. Keby si čítal to, čo ti tu Vladimír odpisuje, tak by si už dávno vedel v čom je problém. Ja ti to tu písať nebudem, nájdi si to vo fóre sám.
Reakcia na: Dusan85 #6907:
CMUK. Máš pravdu. Zbytočne tu hádzať hrach o stenu. Pekný večer ti želám, pá
Reakcia na: Linka25 #6906:
Ja som ti už napísal jediný dôvod. prečo s tebou ešte vôbec diskutujem. A znova ti zopakujem - ty tu neriešiš žiadny problém tisícov obyvateľov a nevládnych dôchodcov. Ty tu riešiš len a jedine svoj lakomo-egoistický problém OBČASNEJ dopravy k Hypertescu.
Reakcia na: Vladimír #6843:
mam na teba otazku kedy uz nebude chodit preplnena L2? si vravel ze v rannych a poobednych hodinach bude pemavat klbove vozidlo na L2 ale ztial som ho este nevidel.do Krskan posielas furt poloperazdne klbaky ale na taku linku ako 2 neposles nechapem. ?
Reakcia na: Linka25 #6906:
nerozculuj sa on vie len kazdeho kritizovat a ponizovat mudrejsi ustupi. ?

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu
Dátum a čas príspevkov

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.