Reply on: bubboo #6917:
Skôr rezignovali. A nie všetci majú takú výdrž toľko diskutovať o zavedení niečoho nového, aby sa dosiahlo zlepšenie životných podmienok v tejto lokalite ako ja tu. A majú pravdu. Sú asi skúsenejší ako ja. Vedia, že aj tak nič nedosiahnu, tak škoda sa tým vôbec začať zaoberať. A iba hovoriť o tom, ako ja tu dokola to isté omielam sa im naozaj nemusí chcieť. Ja som mala iba ružové okuliare. Nechcela som prevrat v celej doprave, ale všetci kompetentní mi tu dokázali, že si ich mám nasadiť. Áno, riešenie problémov v meste Nitra, tým aj MHD stojí na čiernom bode. Snívať o nejakej minimálnej zmene môžme len my občania. A kompetentní snívajú spolu s nami. Zaspali, nejdu s dobou a neradi menia, čo je dané. To je istý druh autizmu.
V rámci všetkej slušnosti,už to nechaj tak . . .