Reply on: Tootti #8925:
Tie tabuľky sú, ak som dobre videl, žlté papiere pripnuté na tabuľkách kramličkami do zošívačky ? http://megaupload.cz/nahled/WYltabulka1.jpg
http://megaupload.cz/nahled/tabulka2.jpg
http://megaupload.cz/nahled/tabulka3.jpg
mikeBoss
Zišlo by sa nasadiť viacej busov.
Druhá možnosť ako ísť z centra do PP je linka č.4- Tej to trvá len 15 minút čo je super a nikam nezachádza. Škoda, že nejde naspať do mesta medzi 16:10 a 18:12.
Ešte ide 17ka ale tá ide cez Párovce čo je daleko už pre mna.
Bývam v centre, ale musím ísť 15 minút na Palarikovu a potom na 4ku.