Reply on: Tootti #8925:
Tie tabuľky sú, ak som dobre videl, žlté papiere pripnuté na tabuľkách kramličkami do zošívačky ? http://megaupload.cz/nahled/WYltabulka1.jpg
http://megaupload.cz/nahled/tabulka2.jpg
http://megaupload.cz/nahled/tabulka3.jpg
Valec
Inak osobne proti zónovému rozdeleniu mesta nič nenamietam. Však načo by si mal niekto kupovať drahší predplatný lístok pre celé mesto, keď do niektorých častí mesta cestuje maximálne 3x za rok.